amp futbol

Legia Warszawa 2-1 Stal Rzeszów

Mishka, źródło: Legionisci.com

W pierwszym meczu V turnieju amp futbol ekstraklasy Legia Warszawa wygrała ze Stalą Rzeszów 2-1. Obie bramki zdobył Ihab Ettaleb. Do przerwy legioniści przegrywali 0-1. W niedzielę o godz. 10:15 zmierzą się z Nowymi Technologiami Różyca, a o godzinie 12:45 ze Śląskiem Wrocław.

Już w 30. sekundzie Mariusz Adamczyk ni to oddał strzał, ni to podawał do Dominika Abramczyka. W 3. minucie po rzucie rożnym padła bramka dla Stali Rzeszów. Dobrą akcję legioniści przeprowadzili w 7. minucie, ale Adrian Stanecki się pomylił. Chwilę później ten sam zawodnik uderzył nad poprzeczką. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach, Legii brakowało jakości w ofensywie. W doliczonym czasie Abramczyk strzelił bramkę, jednak sędziowie uznali, że wcześniej popełnił faul w ataku. Tym samym legioniści do przerwy przegrywali 0-1.

W 23. minucie ponad bramką uderzył Ihab Ettaleb. Kilka minut później Maks Moroz trafił w słupek. Nie minęła minuta, a umiejętnościami bramkarskimi musiał wykazać się Mateusz Florek. W 32. minucie pięknym strzałem popisał się Ihab Ettaleb, wyrównując stan meczu na 1-1. Minęły 3 minuty, a Marokańczyk zrobił to ponownie.

Legia Warszawa 2-1 (0-1) Stal Rzeszów