Kosta Runjaić i Marco Burch - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy trening Burcha i Diasa

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po dwóch dniach wolnego po ostatnim meczu ligowym piłkarze Legii wrócili do treningów. W środę odbyły się dwie jednostki - pierwsza w siłowni, a druga na boisku. W zajęciach uczestniczyło dwóch nowych zawodników Marco Burch i Gil Dias. Obecnych było także czterech zawodników z trzecioligowych rezerw: Szymon Grączewski, Aleksander Waniek i Michał Zięba, a z bramkarzami trenował 15-letni Jakub Zieliński, który latem trafił na Łazienkowską z Gedanii Gdańsk.

Fotoreportaż z treningu - 28 zdjęć Woytka- To był dobry, jakościowy trening - skomentował popołudniowe zajęcia Kosta Runjaić. - Jestem zadowolony z kadry, którą dysponujemy. W obronie mamy 6 zawodników do rywalizacji. W nadchodzącym okresie pewnie będzie więcej rotacji niż w ostatnich spotkaniach - dodał szkoleniowiec.

Ciekawostką jest fakt, że do zajęć z jedynką wrócił Robert Pich, który w sierpniu w zasadzie nie łapał się nawet do kadry treningowej. Jest to raczej powrót tymczasowy, spowodowany nieobecnością kilku innych zawodników, bo sztab nie widzi dla niego miejsca w szerokiej kadrze. Dwójka nowych szybko złapała kontakt z kolegami, dias od razu dołączył do portugalskiej ekipy.

Nieobecni na zajęciach:
- kadrowicze: Bartosz Slisz, Paweł Wszołek, Kacper Tobiasz, Ernest Muci, Jan Ziółkowski;
- kontuzjowani: Rafał Augustyniak (2 tygodnie przerwy), Blaz Kramer (3 tygodnie przerwy), Bartosz Kapustka, Filip Rejczyk;
- Patryk Sokołowski (wczoraj został tatą), Makana Baku i Jakub Jędrasik

W czwartek zespół będzie trenował o godz. 14:30, a w piątek po południu pojedzie do Puław na mecz towarzyski z II-ligową Wisłą w ramach stulecia tego klubu.

Fotoreportaż z treningu - 28 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.