fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wstrzymana sprzedaż biletów

UEFA zamknie Żyletę?!

Woytek, źródło: Legionisci.com

"Informujemy, że obecnie wobec Legii Warszawa toczy się przed organami dyscyplinarnymi UEFA postępowanie dotyczące naszego ostatniego meczu z FC Midtjylland. Istnieje jednak ryzyko, że decyzja organów UEFA może ograniczyć nam pulę biletów dostępnych do sprzedaży" - poinformowała Legia Warszawa.Klub wykorzystuje wszelkie możliwe instrumenty, aby wszystkie miejsca na stadionie podczas meczu z Aston Villa FC były dostępne dla kibiców. W związku sprzedaż biletów oraz pakietów na mecze fazy grupowej Ligi Konferencji Europy rozpocznie się po otrzymaniu wiążącej decyzji organów UEFA.

W tym sezonie pucharowym Legia otrzymała 14 tys. euro kary za użycie środków pirotechnicznych przez kibiców podczas pierwszego spotkania 2. rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy z kazachskimi Ordabasami Szymkent oraz 18 tys. euro kary za zablokowanie przejść podczas rewanżowego spotkania z Ordabasami.

W grudniu 2021 roku Komisja Dyscyplinarna UEFA podjęła decyzję o częściowym zamknięciu stadionu przy Łazienkowskiej 3 na najbliższe spotkanie w europejskich pucharach za zachowanie kibiców podczas meczu Legia Warszawa - SSC Napoli. Kara dotyczy Żylety, spowodowana jest odpaleniem pirotechniki i blokowaniem ciągów komunikacyjnych, ale została orzeczona w zawieszeniu na dwa lata, licząc od dnia ogłoszenia decyzji. Zawieszenie mija dopiero w grudniu 2023 roku.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce zajmie Legia grupie E Ligi Konferencji Europy?
SUMA GŁOSÓW: 9296
START: 01.09.2023 / KONIEC: 21.09.2023
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.