REKLAMA

Sonda i kursy

Jakie szanse Legii na wygranie grupy?

Woytek, źródło: Legionisci.com

Aston Villa jest głównym faworytem bukmacherów do wygrania Ligi Konferencji Europy w sezonie 2023/24. W Fortunie kurs na pierwszego przeciwnika Legii Warszawa wynosi 6. Druga w kolejności ACF Fiorentina ma 8, a trzeci Eintracht Frankfurt 10. Za każdą złotówkę postawioną na to iż to legioniści zdobędą trofeum można zgarnąć aż 150 zł!

Drugi z rywali Legii, AZ Alkmaar, także jest wysoko w tych notowaniach bo na 4. miejscu. Kurs na ubiegłorocznego półfinalistę LKE ustalony został na 13.

Pełna oferta zakładów na mecz Legia - Aston Villa

Grupa E

A jak przedstawiają się szanse w grupie Legii? Dwóch zdecydowanych faworytów do wygrania grupy to Anglicy (1,3) i Holendrzy (5,25). Kurs na to iż "Wojskowi" okażą się najlepsi wynosi 12,50, a na to, że zajmą miejsce dające awans 3,25. Najmniejsze szanse dawane są Zrinjskiemu Mostar - 7 na awans i 25 na 1. miejsce.

KURSY NA LEGIA - ASTON VILLA
FORTUNA:

SONDA: Jest optymizm

W naszej sondzie, którą uruchomiliśmy pod losowaniu fazy grupowej typowaliście miejsce, które Legia zajmie po sześciu grupowych starciach. 56% osób uważa, że zespół Kosty Runjaicia zajmie 2. miejsce, 15% stawia na pierwsze, a 25% na trzecie.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce zajmie Legia grupie E Ligi Konferencji Europy?
SUMA GŁOSÓW: 9296
START: 01.09.2023 / KONIEC: 21.09.2023PROMO FORTUNY: 3x zakład bez ryzyka na start!

Na początek gry w Fortunie otrzymujesz trzy zakłady bez ryzyka. I to jest porządna oferta na start! Jeżeli przegrasz Twój wkład zostanie zwrócony, maksymalnie do 600 zł na konto gracza.

Szczegóły bonusu na start

Oferta FORTUNY na mecz Legia - Aston Villa

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.