Agata Konarska

Tenis

Medale legionistów na Mistrzostwach Mazowsza U-16

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na kortach KT Break przy ulicy Korkowej w Warszawie, odbył się turniej tenisowych mistrzostw województwa mazowieckiego U-16, w którym triumfowała zawodniczka Legii, Agata Konarska. Trzecie miejsce zajęła inna legionistka, Zuzanna Zembrzuska.

W grze podwójnej zwyciężyła również Konarska w parze z Julią Pacochą (Miedzeszyn), a trzecie miejsce zajęła Zembrzuska, grająca w parze z Wiktorią Berson (Sporteum).

W singlu i deblu brąz zdobył również Kacper Niedziela.

Wyniki legionistów w singlu:
I runda: Zuzanna Zembrzuska - Yuliia Artiukhina w.o.
1/4 finału: Zuzanna Zembrzuska - Alicja Wcisło (Miedzeszyn) 6-2, 6-1
1/2 finału: Zuzanna Zembrzuska - Agata Konarska 3-6, 6-7(5)

1/4 finału: Agata Konarska - Hanna Bubnova (Topspin Wołomin) 6-2, 6-4
1/2 finału: Agata Konarska - Zuzanna Zembrzuska (Legia) 6-3, 7-6(5)
Finał: Agata Konarska - Wiktoria Berson (Sporteum) 6-3, 6-4

I runda: Kirill Chystikov - Piotr Dzikołowski (WKT Mera) 6-7(5), 2-6

II runda: Kacper Niedziela - Marcel Mizerski (Miedzeszyn) 5-7, 7-5, 7-6(2)
1/2 finału: Kacper Niedziela - Antoni Szary (Astra Książenice) 0-6, ret.

Wyniki legionistów w deblu:
1/2 finału: Agata Konarska/Julia Pacocha (Miedzeszyn) - Nikola Kowalska/Wiktoria Kowalska 6-1, 6-1
1/2 finału: Zuzanna Zembrzuska/Wiktoria Berson (Sporteum) - Wiktoria Chmielewska/Alicja Wcisło 4-6, 7-5, 10-2
Finał: Konarska/Pacocha - Wiktoria Berson/Zuzanna Zembrzuska 6-3, 6-3

I runda: Kacper Niedziela/Marcel Mizerski (Miedzeszyn) - Jędrzej Mencwel/Leonard Ucher 6-4, 6-2
1/2 finału: Niedziela/Mizerski - Antoni Szary/Yevhenii Tovchyha 1-6, 0-6