Adam Ryczkowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ryczkowski: Pokazaliśmy, że mamy jakość

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

- Awans jest super uczuciem. My gramy w trzeciej lidze, Ruch w Ekstraklasie, to spora różnica poziomów rozgrywkowych. Sprawiliśmy nie małą niespodziankę, choć byliśmy nastawieni, że możemy wygrać ten mecz. Pokazaliśmy, że mamy jakość i udało nam się pokonać chorzowian - powiedział po zwycięstwie w I rundzie Pucharu Polski z ekstraklasowym Ruchem Chorzów zawodnik rezerw Legii, Adam Ryczkowski.- W pierwszej połowie dobrze wykorzystywaliśmy fazy przejściowe, zagrywaliśmy dobrze piłki za obronę przeciwników. Myślę, że powinniśmy w niej prowadzić różnicą 2-3 bramek. Mieliśmy sporo sytuacji, których nikt się nie spodziewał. W drugiej części bramka na 2-2 trochę nas ostudziła, ale w końcówce udało nam się stworzyć jeden kontratak i strzelić trzecią bramkę.

- Strzelałem Ruchowi bramki w Ekstraklasie, I Lidze, a teraz dołożyłem w Pucharze Polski. Nie udało mi się jedynie na szczeblu drugoligowym. W jakiś tam sposób leży mi ten przeciwnik. Fajnie, że udało się strzelić tą bramkę, jeszcze w takich okolicznościach. To smakuje jeszcze lepiej. Czekamy na więcej i kolejnego, fajnego przeciwnika.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.