Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pekhart: Czujemy niedosyt, bo byliśmy lepsi

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com, TVP Sport

- Czujemy niedosyt, bo myślę, że byliśmy lepsi od AZ Alkmaar w tym meczu. Brakowało nam ostatniego podania w pole karne, nie stworzyliśmy sobie żadnej "setki". Muszę też zobaczyć jeszcze raz sytuację, w której zdobyłem gola, bo wydaje mi się, że po uderzeniu Marca Guala piłka odbiła się od obrońcy i gol powinien być zaliczony. Wtedy to spotkanie mogłoby się inaczej potoczyć. Czuliśmy dziś, że punkt byłby dobry, trzy punkty super, a wracamy do domu z zerowym dorobkiem - powiedział po porażce z AZ Alkmaar napastnik Legii, Tomas Pekhart.- Myślę, że brak strzelonych goli w dwóch ostatnich meczach nie musimy martwić, to tylko jakiś przypadek. Zagraliśmy już wiele meczów w tym sezonie i zawsze to funkcjonowało dobrze. Dziś uderzaliśmy dużo sprzed pola karnego, piłka była często blokowana. Nie mieliśmy szczęścia. Nasze dośrodkowania również nie były dokładne. Trudno się teraz rozmawia o tym spotkaniu. Wychodziliśmy na boisko z chęcią zwycięstwa, punkt również byłby fajny, a teraz czujemy tylko niedosyt.

- Nie chcę teraz komentować naszej straconej bramki, ale to jest naszym problemem, że czasami tracimy je zbyt łatwo. Gospodarze nie tworzyli sobie wielu sytuacji, a przy golu było dużo przypadku. Piłka kilka razy odbiła się w polu karny i z oddali zobaczyłem tylko, że jest w naszej bramce. Ciężko coś więcej powiedzieć.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.