Reprezentacja LFC na zawody PP w formule K-1
REKLAMA
REKLAMA

Kick-boxing

Osiem medali w PP w K-1

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Starachowicach odbyły się kick-bokserskie zawody Pucharu Polski w formule K-1. Czteroosobowa reprezentacja Legia Fight Club wywalczyła trzy medale. Konrad Kamiński po czterech wygranych pojedynkach, triumfował w kat. -71kg, zdobywając jednocześnie wyróżnienie dla najlepszego seniora. W tej samej kategorii wagowej, piąte miejsce zajął Eduard Fedotov.

Złoty medal, po trzech wygranych walkach, wywalczyła również Aleksandra Niewiadomska w kat. -65kg. Złoto w kat. -70kg (bez walki) zdobyła Ilona Wojda. Brąz w kat. -75 wywalczył Oleksandr Zosymov.

Z bardzo dobrej strony w rywalizacji juniorów młodszych zaprezentował się Aleksander Teodorowicz, który w kat. -75kg zdobył srebrny medal. Łącznie Teodorowicz stoczył cztery walki. W półfinale pokonał aktualnego mistrza Polski K-1, a w finale przegrał z Antonem Podhornyim, aktualnym Mistrzem Europy z Ukrainy, który obecnie reprezentuje barwy KT Legia.

Złoty medal wśród juniorów starszych wywalczyli także Dmytro Pavliuchenko (kat. -71kg) oraz Maciej Kurowski (-60kg). W klasyfikacji klubowej, KT Legia uplasowała się na drugim miejscu.

Wyniki legoinistów:
kat. -63.5kg: 7. Pavel Sadouski (KT Legia)
kat. -65kg, seniorki: 1. Aleksandra Niewiadomska (LFC)
kat. -67kg, seniorzy: 6. Maksymilian Kowalewski (KT Legia)
kat. -70kg, seniorki: 1. Ilona Wojda (KT Legia)
kat. -71kg, seniorzy: 1. Konrad Kamiński (LFC), 5. Eduard Fedotov (LFC)
kat. -75kg, seniorzy: 3. Oleksandr Zosymov (KT Legia)

kat. -60kg, junior starszy: 1. Maciej Kurowski (KT Legia)
kat. -71kg, junior starszy: 1. Dmytro Pavliuchenko (KT Legia)
kat. -75kg, junior starszy: 1. Anton Podhornyi (KT Legia), 2. Aleksander Teodorowicz (LFC)


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.