Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk: Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa

Mikołaj Ciura, Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Zrobiliśmy dziś to, co do nas należało. Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, zagrania na zero z tyłu. Cieszą również strzelone trzy bramki. Najważniejsze, że przechodzimy dalej, bo po ostatnich meczach potrzebowaliśmy tego. Oby udało nam się to teraz przełożyć na ligę, to jest chyba najważniejsze - powiedział po zwycięstwie z GKS-em Tychy obrońca Legii, Artur Jędrzejczyk.- Można powiedzieć, że szybko zdobyte trzy bramki ustawiły ten mecz. Graliśmy swoją piłkę, było widać, że fajnie nam to wychodzi. Zdobyliśmy gole po ładnych, szybkich akcjach i przeciwnikowi ciężko było się już podnieść. To cieszy.

- Do spotkania z Radomiakiem będziemy się przygotowywać tak samo, jak do każdego innego. Wiadomo, że będzie inna taktyka pod przeciwnika, ale nastawienie jest niezmienne. Wiemy, że po ostatnich porażkach musimy znowu wygrywać i zacząć nową passę. Dzisiejsze spotkanie jest fajnym impulsem do tego.

- Kibice zawsze nas wspierają. Szacunek dla nich, że jeżdżą w takiej liczbie na nasz każdy mecz i zdzierają gardła od pierwszej do ostatniej minuty. Chwała im za to i oby tak było do końca sezonu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.