fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Trwa sprzedaż biletów na mecze ze Zrinjskim i Lechem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

9 listopada o godzinie 18:45 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie mecz Ligi Konferencji Europy ze Zrinjskim Mostar. Z kolei 12 listopada o godzinie 17:30 rywalem stołecznego zespołu przy Łazienkowskiej będzie Lech Poznań. Bilety na mecz ze Zrinjskim są jeszcze dostępne, a na mecz z Lechem należy czyhać na ewentualne zwroty.

KUP BILET NA MECZELicznik biletów - wyjaśnienie
Co jakiś czas powraca temat licznika sprzedanych biletów na oficjalnej stronie klubu. Aktualnie na mecz z Lechem wygląda to tak, że sprzedanych jest 23800 biletów na na 29275 dostępnych. Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie się podziało ponad 5 tysięcy wejściówek. Wyjaśnienie poniżej.
W całkowitą pulę dostępnych biletów wliczane są:
- sektor gości (1727 miejsc)
- strefa premium + loże (ponad 2200 miejsc)
- miejsca w sektorach zwykłych zablokowane przez umowy sponsorskie, Akademię i LSS, sekcje, fundacja + niedawno rozpoczętą akcję z warszawskimi gminami

Te miejsca nie są aktualnie dodane do "sprzedanych". Dzieje się tak dopiero tuż przed meczem, gdy osoby mające do nich uprawnienia z nich skorzystają. Jeśli nie, to w systemie biletowym pojawiają się zwroty i można upolować bilet bliżej dnia meczowego.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00, natomiast w dniu meczu od godz. 10:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania. W razie pytań prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica.

Cennik Liga Konferencji Europy 2023/24
Cennik biletów na mecz z Lechem

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.