Jakub Straszewski - fot. pzb.com.pl
REKLAMA

Boks

Porażka Straszewskiego w 1/4 finału ME U-22

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Niestety bez medalu do Polski wróci zawodnik Klubu Bokserskiego Legia, Jakub Straszewski który dziś rywalizował w 1/4 finału Mistrzostw Europy do lat 22, rozgrywanych w Budvie, w Czarnogórze. Legionista w kat. -86 kg przegrał jednogłośnie na punkty z Gruzinem, Giogrim Gustaevem. Wcześniej Kuba pokonał Azera. Drugi z legionistów, Bartłomiej Rośkowicz odpadł w 1/16 finału kat. -63,5 kg.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
kontroler_biletow - 20.11.2023 / 04:25, *.123.46

i tak bywa też

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.