fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wirtualna Ł3

Powrót do przeszłości - Żyleta

Woytek, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę będziemy obchodzić 50-lecie legendarnej Żylety - serca naszego stadionu, trybuny, na której wychowywały się pokolenia wiernych kibiców Legii. Zanim powstał nowy stadion, Żyleta rozciągała się wzdłuż boiska, naprzeciwko trybuny Krytej. Ilu z Was miało możliwość dopingowania Legii z tamtej trybuny choć raz?

15 lat temu pożegnaliśmy to magiczne miejsce podczas meczu ze Śląskiem Wrocław. Kto z Was ma szczęście do dziś przechowywać w swoim domu kawałek tej historii - charakterystyczne krzesełko, które zabrał na pamiątkę tamtego wieczoru?Zapraszamy Was w podróż sentymentalną, na wirtualny spacer po starej Żylecie. Powróćmy wspólnie do 2005 roku, do chwili, gdy stworzyliśmy coś, co w tamtych czasach było unikalnym przedsięwzięciem - "Wirtualną Łazienkowską 3". W sercu starego stadionu wykonaliśmy serię zdjęć, zamrażając czas w panoramicznym obrazie 360 stopni. Wprawdzie dziś takie "cuda" można zrobić każdym smartfonem, jednak kiedyś na czarno białej Nokii można było co najwyżej pograć w węża ;)

Nie przedłużając: zasiądź ponownie na środku starej, kultowej Żylety i rozejrzyj się dookoła. Tylko u nas!

WIRTUALNA ŁAZIENKOWSKA 3 - ŻYLETA

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.