REKLAMA

Zbiórka zabawek dla dzieci, zbiórka dla zwierząt, zapisy na wyjazd

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed sobotnim meczem Legii z Wartą Poznań prowadzona będzie zbiórka nowych zabawek dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka. Bus, w którym zbierane będą zabawki (pluszaki, gry planszowe, puzzle, samochodziki, klocki, lalki, kolorowanki itp.), znajdować się będzie na wysokości sklepu Żyleta.

Zbiórka dla schroniska
Przypominamy, że równolegle, w innym busie przed naszym stadionem, od godziny 15:00 prowadzona będzie zbiórka dla zwierząt ze schroniska w Józefowie. Zbierane będą przede wszystkim karmy i koce.

Zapisy na wyjazd do Lubina
W SportsBarze Ł3 w godzinach 18:00 - 19:30, prowadzone będą zapisy na wyjazd do Lubina (mecz w niedzielę, 3 grudnia o 15:00). Cena biletu: 60 złotych.

Vlepki od UZL
W godzinach 18:00 - 19:30 w Źródełku i SportsBarze, a także na trybunie wschodniej i południowej, a w przerwie meczu również pod gniazdem, UZL sprzedawać będą nowe vlepki. Cena za arkusz: 10 złotych. Cały zysk będzie przeznaczony na nowe legijne graffiti.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.