Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Josue: Nie jest łatwo wspierać drużynę, która przegrywa u siebie

źródło: Legia Warszawa

- To nie jest dobry wynik, bo naszym celem było zwycięstwo. Wiemy, że ten punkt to za mało. Trudno jest odwrócić wynik meczu, gdy przegrywa się 0-2 przeciwko takiemu zespołowi jak Warta Poznań. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy swoich szans, które sobie stworzyliśmy. Wiemy, że musieliśmy ten mecz wygrać. Nie możemy już jednak o nim myśleć, przed nami kolejne mecze i na nich się skupiamy - powiedział po spotkaniu z Wartą Poznań Josue.

- Powrót z 0-2 na 2-2 to za mało dla takiego klubu jak Legia Warszawa. Musimy wygrać każde kolejne spotkanie do przerwy zimowej.

- Kibice nie przestawali nas wspierać, gdy przegrywaliśmy. Starali się nam pomóc, byli wspaniali, bardzo to doceniam. Chcę im złożyć urodzinowe życzenia i podziękować za to, co robią. Nie jest łatwo tak wspierać drużynę, która przegrywa u siebie 0-2.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.