Tomas Pekhart - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kursy na mecz

ŁKS skazany na pożarcie?

Woytek, źródło: artykuł sponsorowany

W niedzielę Legia Warszawa zmierzy się ze zdecydowanie najsłabszą drużyną obecnego sezonu. ŁKS Łódź w 16 meczach zdobył zaledwie 8 punktów. Ostatnio przegrał na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin 0-2, które to Zagłębie Legia później odprawiła z bagażem 3 bramek. Choć według ekspertów faworyt meczu jest jeden, to słaba postawa legionistów w ostatnich tygodniach zasiewa ziarno niepewności, co do przebiegu najbliższego meczu... Mimo to bukmacherzy Fortuny ustalili kurs na wygraną "Wojskowych" na 1,6, a na zwycięstwo gospodarzy aż 5,4.

KURSY NA ŁKS - LEGIA
FORTUNA:

Pełna oferta zakładów na mecz ŁKS - Legia

Wyniki ostatnich meczów Legii z ŁKS-em:
21.07.2023 - Legia 3-0 ŁKS
09.02.2021 - ŁKS 2-3 Legia (PP)
09.02.2020 - Legia 3-1 ŁKS Łódź
25.08.2019 - ŁKS 2-3 Legia

Po raz ostatni Legia przegrała z łodzianami w sezonie 2005/06. 17 kolejnych spotkań kończyło się wygraną Legii, a raz ŁKS zdołał zremisować.

PROMO FORTUNY: 3x zakład bez ryzyka na start!

Na początek gry w Fortunie otrzymujesz trzy zakłady bez ryzyka. I to jest porządna oferta na start! Jeżeli przegrasz Twój wkład zostanie zwrócony, maksymalnie do 600 zł na konto gracza.

Szczegóły bonusu na start

Kursy na mecz

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.