Pascal Jansen - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Jansen: Zostaliśmy świetnie przyjęci w Warszawie

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

- Nie mamy nic do zarzucenia Legii, jest super gospodarzem. Zostaliśmy świetnie przyjęci, mieszkamy w pięknym hotelu. Jeśli chodzi o spacer, to dostaliśmy taką opinię, by nie prowokować i stosujemy się do tego. Szkoda, bo Warszawa jest piękna i chciałem ją zobaczyć. Żeby jeszcze raz było jasne, jesteśmy bardzo zadowoleni i zostaliśmy świetnie przyjęci - mówi przed rewanżowym spotkaniem z Legią trener AZ Alkmaar, Pascal Jansen.- W stu procentach dołączam się do wszystkich wypowiedzi osób spoza piłki. Futbol jest obserwowany przez wielu spoza sportu, również polityków i to dobrze. W piłce nożnej najważniejsza jest jednak piłka nożna, nie możemy o tym zapominać.

- Jesteśmy w momencie i miejscu, w którym chcieliśmy być. Będziemy mieli teraz trzy bardzo ważne mecze, które zadecydują o wszystkim. Najbliższe siedem dni będzie dla nas najważniejsze i chcemy się z tym zmierzyć.

- To spotkanie to nie przystawka, jest bardzo ważny, nie możemy umniejszać jego randze. Chociaż mam nadzieję, że będzie częścią większej ilości potraw (śmiech).

- Jedyne co mogę zdradzić odnośnie składu to nazwisko bramkarza. Wyjściowa jedenastka jest moją słodką tajemnicą i jutro się przekonamy co przygotowałem. Decyzję podjąłem w poniedziałek, a we wtorek omówiłem to ze wszystkimi zawodnikami. Było mi trudno z wyborem golkipera, bo trudno jest wybrać spośród dwóch dobrych golkiperów, a w tej decyzji na pewno grała rola rangi meczu.

- Legia gra bardzo intensywnie, to jest widoczne. Musimy się z tym zmierzyć, a nie będzie z tym łatwo. Zobaczymy jak nam się to uda.

- Mieliśmy lekkie problemy zdrowotne w drużynie, ale wszystko wychodzi już na prostą. Riechedly Bazoer szybko się zrehabilitował i może jutro grać. Bruno Martins Indi był specjalnie chroniony i dzięki temu jest gotowy jutro do gry.

- Zamiast spaceru po mieście, zrobimy może wirtualny tour po Warszawie (śmiech). Oczywiście to żart. Mamy już wszystko przygotowane w hotelu, siłownie i aktywację, więc jesteśmy przygotowani.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.