Lindsay Rose - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Transfery

Rose odejdzie do Arisu

Woytek, źródło: pressaris.gr, allaboutaris.gr

Greckie media informują, że Lindsay Rose osiągnął porozumienie z Arisem Saloniki i w najbliższych dniach zwiąże się 2,5-letnią umową. Dla reprezentanta Mauritiusa będzie to powrót do greckiego klubu, w którym występował w latach 2019-2021 i z którego następnie został wytransferowany do Legii.Kontrakt Rose z Legią wygasa w czerwcu 2024 roku. Legia już w letnim okienku transferowym dała zawodnikowi wolną rękę w szukaniu nowego pracodawcy. Zarówno trener jak i dyrektor sportowy od tygodni podkreślają, że była to czysto sportowa decyzja. - Lindsay po prostu nie pasuje nam do modelu gry - mówił niedawno Jacek Zieliński.

W obecnym sezonie 31-letni obrońca dwukrotnie pojawił się na boisku w pierwszej drużynie - w ostatnich minutach rewanżowego meczu z Austrią Wiedeń i przez kwadrans ligowego starcia z Koroną Kielce. Ponadto wystąpił w 9 meczach Legii II w III lidze, gdzie był pewnym punktem obrony.

Bilans Lindsaya Rose to 46 meczów i 3 gole. Z Legią wywalczył Puchar Polski 2023.

Rose spodziewany jest w Salonikach jeszcze tym tygodniu, gdzie przejdzie testy medyczne i zostanie oficjalnie zaprezentowany.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.