Ihor Charatin - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Charatin: Szukam nowego klubu

źródło: sport-express.ua

Przesunięty niedawno do drugiego zespołu Legii Warszawa Ihor Charatin udzielił wywiadu ukraińskiemu serwisowi sport-express.ua. Zawodnik podkreśla, że może zimą opuścić Legię, są pewne oferty, ale na razie brak konkretów.- Tymczasowo będę trenował z drugą drużyną, ponieważ trener pierwszej drużyny na mnie nie liczy. Zostało mi sześć miesięcy kontraktu i dlatego obecnie szukam nowego zespołu. Jest zainteresowanie, ale nie ma niczego konkretnego. Rozważę wszystkie opcje. Brakowało mi piłki nożnej. Nie mogę się doczekać nowego wyzwania - mówi Charatin.

- Obecnie nie gram w meczach. Zawsze jest łatwiej, gdy grasz. Wtedy wszystko zależy od agentów. Dzięki Bogu, nie miałem żadnych kontuzji. Grałem, trenowałem. Dodatkowo pracuję indywidualnie z trenerem przygotowania fizycznego. Nie ma żadnych problemów w tym zakresie. Utrzymanie formy wymaga dużo pracy.

- W składzie Legii jest wielu wykwalifikowanych zawodników. Jest duża konkurencja. Dokonano wzmocnień, a zespołu odeszli ci gracze, którzy w ogóle nie grali - dodaje piłkarz.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.