Szymon Grączewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Sparing: Legia II Warszawa 4-0 Widzew II Łódź

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W spotkaniu sparingowym rozegranym w LTC Legia II Warszawa wygrała z Widzewem II Łódź 4-0. W pierwszej połowie bramkę zdobył Szymon Grączewski, którzy wykorzystał podanie piętką od Cypriana Pchełki. W. 65. minucie ten sam zawodnik podwyższył na 2-0, a sześć minut później Cyprian Pchełka po podaniu Mateusza Możdżenia trafił na 3-0. W 78. minucie rzut karny podyktowany po zagraniu ręką w polu karnym wykorzystał Maciej Radaszkiewicz.

Sparing: Legia II Warszawa 4-0 (1-0) Widzew II Łódź
1-0 - 19' Szymon Grączewski (as. Cyprian Pchełka)
2-0 - 65' Szymon Grączewski b.a.
3-0 - 71' Cyprian Pchełka (as. Mateusz Możdżeń)
4-0 - 78' Maciej Radaszkiewicz (karny)

Legia II: Wojciech Banasik (84' Michał Bobier) - Kacper Wnorowski, Damian Byrtek (46' Julien Tadrowski), Patryk Konik (46' Igor Korczakowski) - Franciszek Saganowski, Ihor Charatin (46' Mateusz Możdżeń), Sebastian Kieraś, Maciej Bochniak - Szymon Grączewski, Adam Ryczkowski (60' Maciej Radaszkiewicz), Cyprian Pchełka