Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Belek

Pójdę boso, kamień filozoficzny

Woytek, źródło: Legionisci.com

Siódmy dzień zgrupowania w Belek rozpoczął się od treningu na boisku, który trwał ok. godziny. Na początek tradycyjna aktywacja, a następnie w kole środkowym Kosta Runjaić zaordynował kilka ćwiczeń grupowych z wykorzystaniem tyczek i piłek. Zadaniem zawodników było szybkie orientowanie się na ogłaszane komendy i doskakiwanie do tyczek, które dawały bezpieczeństwo i niewykonywanie karnych pompek.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć WoytkaNastępnie zawodnicy w mniejszych grupach rywalizowali na punkty na przygotowanym polu gry, a na koniec jeszcze był czas na serię sprintów. Dłużej pracowali bramkarze, którzy do wykonania mieli przygotowaną ścieżkę stacyjek.

Dłuższą nieobecność golkiperów wykorzystała grupa (nie)znanych sprawców, która zgotowała psikusa jednemu z nich. Któremu? obejrzyjcie poniższy materiał filmowy.Po treningu przez kilka minut Josue rozmawiał z prezesem Dariuszem Mioduskim, a energię z ziemi łapali Patryk Kun i Tomas Pekhart, którzy boso spacerowali po murawie. Grupa powoli się rozrasta, ostatnio dołączył do niej Juergen Elitim. Nie było natomiast Filipa Rejczyka, którego jako jedynego zabrakło przed południem w centrum treningowym.

Drugie wtorkowe zajęcia zaplanowane są na godz. 17 miejscowego czasu i mają być dłuższe i mocniejsze. W środę najprawdopodobniej odbędzie się jeden trening, a w czwartek "Wojskowych" czeka drugi sparing w Belek - rywalem będzie Rapid Wiedeń. Początek zaplanowano na godz. 15 czasu polskiego. Już teraz zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Turcji.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.