Kacper Tobiasz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Tobiasz o kapitanie: Myślę, że głosowanie wygrałby "Jędza"

źródło: meczyki.pl

Podczas obozu w Turcji z Kacprem Tobiaszem rozmawiał portal meczyki.pl. Bramkarz Legii został zapytany o to, kto by wygrał głosowanie na kapitana, gdyby takowe teraz zorganizował trener Kosta Runjaić.

- Szczerze? Myślę, że "Jędza". To taka postać, tyle lat był kapitanem, że każdy i jak wypowiada jego imię i nazwisko to myśli "Legia". Wydaje mi się, że on by wygrał takie głosowanie. Drugie i trzecie miejsce pewnie by mieli "Kapi" i "Wszoła". Czy w TOP3 byłby Josue? Na 60% jestem pewny, że by go nie było - powiedział "Tobi"- Czy Warszawa kocha Josue? Myślę, że tak. Zdobył szacunek u kibiców nie tylko umiejętnościami boiskowymi, ale także pozaboiskowym zaangażowaniem. Fajnie, że będąc obcokrajowcem jest w stanie się związać z takim miejscem. Nie mam z tym żadnego problemu i cieszę się, bo tacy ludzie zawsze pójdą w ogień - dodał bramkarz Legii.

Całą rozmowę możecie wysłuchać poniżej:


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.