Kick-boxing

Pięć medali w Pucharze Europy w Atenach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Atenach odbyły się kick-bokserskie zawody Pucharu Europy, w których wystartowało trzech zawodników KT Legia, którzy zdobyli łącznie 5 medali. Filippos Filippidis zdobył dwa złote medale, pokonując w finałach kat. -89kg light contact oraz kick light tego samego przeciwnika z Grecji, Ioannisa Tripitsidisa. Marcin Blicharski zdobył dwa srebrne medale, który w kat. -79kg w formułach light contact i kick light przegrał z Bułgarem, Ivanem Krtastanovem.

Nikodem Lewandowski w kat. -69kg zdobył brąz w formule kick light oraz zajął miejsce piąte w light contact. Podopiecznym Przemysława Ziemnickiego gratulujemy.