Grzegorz Kulka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kulka: Nie możemy szukać wymówek

Mikołaj Ciura, Hugollek, źródło: Legionisci.com

- O porażce zdecydowały dziś zbiórki, drużyna Stali zbierała nam wiele piłek. W drugiej połowie byli również skuteczniejsi od nas. Niestety wykorzystywali nasze błędy w obronie doszczętnie - powiedział po porażce ze Stalą Ostrów Wielkopolski Grzegorz Kulka.

- Nie możemy szukać żadnych wymówek czy mówić że nasza gra co trzy dni ma na nas wpływ. Częste granie jest nieraz dobrą sprawą, jesteśmy cały czas w rytmie meczowym, nie mamy dużo treningów. W meczach skupiamy się na grze 5 na 5. Niestety nie zawsze się wygrywa i dziś górą była drużyna z Ostrowa.

- Nie mamy czasu na pracę. We wtorek jedziemy już do Lizbony, gramy ważny mecz w FIBA Europe Cup. Jutro przedstawione zostanie nam krótkie wideo, podsumowanie tego meczu i zobaczymy jakie błędy popełniliśmy. Spróbujemy ograniczyć je w kolejnych spotkaniach.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.