Qendrim Zyba - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy trening Zyby, nieobecny Jędrzejczyk

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek w samo południe Legia Warszawa rozpoczęła przygotowania do piątkowego meczu z Ruchem Chorzów. W treningu wzięło udział 20 zawodników z pola i 4 bramkarzy. Na boisku zabrakło Artura Jędrzejczyka, który jest przeziębiony, ale od jutra powinien być gotowy do treningu.

Choć termometry za oknem wskazywały ponad 5 stopni na plusie, to potężny wiatr, z którym zmagali się na boisku zawodnicy, potęgował uczucie zimna. Zanim piłkarze wybiegli na boisko, tradycyjnie przez kilkadziesiąt minut pracowali w siłowni.

Fotoreportaż z treningu - 37 zdjęć WoytkaOprócz "Jędzy" i kontuzjowanego Jurgena Celhaki w zajęciach nie uczestniczyli młodzi: Jakub Żewłakow, Wojciech Urbański i Jakub Adkonis, którzy byli z zespołem na zgrupowaniu w Turcji. Z Krzyszofem Dowhaniem i Arkadiuszem Malarzem ćwiczyli natomiast młodzi bramkarze Jakub Zieliński i Wojciech Banasik.

Były to pierwsze wspólne zajęcia dla Qendrima Zyby, który w piątek został zawodnikiem Legii. Reprezentant Kosowa uważnie podpatrywał ćwiczone rozwiązania taktyczne, które pochłonęły większość treningu. Piłkarze formacjami doskonalili przesuwanie się i kończenie akcji strzałami. We wtorek i środę treningi zaplanowane są na godz. 11:30, a dzień przed meczem na godz. 13.

Spotkanie Ruch Chorzów - Legia Warszawa odbędzie się w piątek, 9 lutego o godz. 20:30 na Stadionie Śląskim.

Fotoreportaż z treningu - 37 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.comQendrim Zyba - fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comErnest Muci i Ryoya Morishita - fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comWojciech Banasik - fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.