REKLAMA

Jakim składem Legia rozpocznie wiosnę?

Woytek, źródło: Legionisci.com

Rusza runda wiosenna! Lutowe mecze będą kluczowe dla dalszych losów sezonu. Na początek Legia zagra z trzema drużynami z ogona tabeli, więc komplet punktów jest obowiązkiem, a w międzyczasie powalczy o 1/8 finału Ligi Konferencji Europy z Molde FK. Zimą do zespołu dołączyło tylko dwóch nowych graczy - Ryoya Morishita i Qendrim Zyba. Jaka jedenastka wybiegnie w piątek na starcie z Ruchem? Zachęcamy do ustawiania własnych propozycji składów na mecz z chorzowianami.

KURSY NA RUCH - LEGIA
FORTUNA:SKŁAD LEGII - WIOSNA 2024

Zachęcamy do korzystania z naszej aplikacji 11.legionisci.com, która pozwala Wam na poustawianie składu w prosty sposób zgodnie z Waszymi preferencjami a następnie dzielenie się nim ze znajomymi lub innymi kibicami w ulubionych platformach społecznościowych oraz... poniżej w komentarzach!

Jak to działa? Wystarczy wejść na stronę 11.legionisci.com, a następnie wybrać jedno z preferowanych ustawień lub "ręcznie" poustawiać zawodników na boisku. Możesz także wybrać nazwisko zawodnika z listy, dodawać nowych lub podmieniać już dodanych. Po ustaleniu składu wystarczy jednym kliknięciem zapisać obraz PNG z Twoim ustawieniem i bez żadnych ograniczeń używać go w internecie. Po zapisaniu pojawi się link, który wystarczy skopiować i wkleić do komentarza pod jakimkolwiek newsem na legionisci.com - to automatycznie spowoduje wyświetlenie się grafiki.

Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze, a jej intuicyjny interfejs pozwala na szybkie i efektywne ustalenie składu. Co więcej, dzięki aplikacji 11.legionisci.com możesz być pewny, że Twoja jedenastka będzie dopasowana do najnowszych informacji na temat drużyny i sytuacji kadrowej, czy numerów z którymi występują gracze.

Zachęcamy Was do sprawdzenia 11.legionisci.com i informowania o niej znajomych!

WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa wyeliminuje Molde FK?
SUMA GŁOSÓW: 13511
START: 18.12.2023 / KONIEC: 22.02.2024


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.