REKLAMA

Graffiti

Nowe legijne graffiti: Fanatycy ze stolicy (334)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

UZaLeżnieni przygotowali nowe graffiti sławiące nasz ukochany klub. Tym razem jeden z murów zdobi hasło "Fanatycy ze stolicy", herb oraz warszawska Syrenka.

Więcej prac legionistów można obejrzeć na Instagramie.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
LEGIAfan - 12.02.2024 / 12:54, *.net.pl

W końcu! Fantazja, innowacyjność, świeżość, aż biją z tego dzieła. Przede wszystkim to kreatywne hasło było niewątpliwym kluczem do sukcesu. Nieszablonowy, nowatorski wręcz projekt, skrupulatnie przemyślany będzie wyjątkową ozdobą naszej Stolicy. Dzięki takim inicjatywom nawet na meczach rezerw w LTC będziemy mieli komplet, a każdy piłkarz, który przejdzie obok, bez wątpienia, wróci do treningów z wypiekami na twarzy i dumą w sercu.

Chociaż nie jest tak cudownie jak dzieła z odcinka (331) to jednak ogromne brawa za starania. Tego nam trzeba!

odpowiedz
1234 - 12.02.2024 / 17:04, *.t-mobile.pl

@LEGIAfan: Pewnie z pół godziny pisałeś te wypociny…To, że nie rozumiesz graffiti, nie oznacza, że nie jest to ważna część ruchu Ultras. Jest ważna i dobrze, że chłopaki działają tak aktywnie a ty jak tego nie rozumiesz to trudno.

odpowiedz
Igor - 13.02.2024 / 08:15, *.orange.pl

@LEGIAfan:
W czasie w ktorym to pisales mogles pojechac po puszki i namalowac chociaz herb.

odpowiedz
Lfan - 12.02.2024 / 12:24, *.aster.pl

Klasa. Kolejna świetna praca! Brawo UZL!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.