fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Urodziny serwisu

Mamy już ćwierć wieku!

Redakcja

Właśnie stuknęło nam okrągłe 25 lat działalności. 10 lutego 1999 roku w sieci pojawiła się pierwsza wersja strony internetowej, która przez kolejne lata ewoluowała i korzystała z różnych domen, a od 2002 roku zakotwiczyła na www.legialive.pl. Od 2011 roku funkcjonujemy jako legionisci.com.

Dziękujemy za codzienne odwiedziny, bo dzięki Wam nasza praca ma sens!

Zachęcamy Was do polubienia i śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych i dodatkowych kanałach informacyjnych:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Student_L - 13.02.2024 / 02:52, *..

Wszystkiego najlepszego, strona stworzona z pasji.
To powinno być top wiadomością.
Dziękujemy!!!

odpowiedz
Marcino - 12.02.2024 / 06:41, *.chello.pl

Gratulacje i szczególnie pozdrawiam Wojtka co na forumce zawsze bardzo konkretnie opisuje niektóre sytuacje zza kulis. Trzymajcie się tam ciepło i oby w tym roku wszyscy na Starówkę.
6pkt straty? Może się uda!

odpowiedz
Impreza ! - 12.02.2024 / 02:08, *.tpnet.pl

Gratulacje . Brawo chłopaki (i dziewczęta) , druga ćwiartka rozpoczęta ! Redakcjo , obyśmy w tym sezonie wszyscy już byli zdrowi i na tronie (mistrzowskim , jest szansa) w czerwcu . No a w czwartek żebyśmy to Molde ograli ... Pozdro (L) .

odpowiedz
PIROMAN - 11.02.2024 / 21:33, *.centertel.pl

LEGIALIVE!!! Wszystkiego naj(L)epszego!!!

odpowiedz
Mariol - 11.02.2024 / 14:14, *.wanadoo.fr

Jak ten czas leci,super.Wszystko jest tu dobrze zrobione tylko jest jeden minus,czasami występuje tu cenzura.

odpowiedz
matus007 - 11.02.2024 / 12:40, *.centertel.pl

100 LAT albo i dłużej

odpowiedz
Rafał - 11.02.2024 / 03:25, *.chello.pl

Szacun bracia!

odpowiedz
Okęciak - 10.02.2024 / 23:26, *.orange.pl

Legialive forever!

odpowiedz
FI(L)IP - 10.02.2024 / 22:24, *.voo.be

Piękny jubileusz. Kolejnej ćwiartki, zatem.

odpowiedz
Dedi - 10.02.2024 / 22:10, *.plus.pl

Brawo ! Wprawdzie na Legia net jest większy ruch alw i tak żyjemy w jednej komitywie bo o Legie tutaj chodzi. Ja lubie i tak bardziej spokojniejszy ruch tutaj. Myślę że na Legia net jest za dużo trolli którzy jączą na nas bo ich kluby dołują do nie mają gdzie iść to na Legia net trolują...
Legioniści życzę kolejnych tylu lat jak w zagłówku!! L

odpowiedz
Jano - 10.02.2024 / 21:55, *.orange.pl

Nie mam żadnych mediów społecznościowych więc nie polubię ani nie zaobserwuję :)

odpowiedz
(L)aik Raszyn - 10.02.2024 / 18:01, *.orange.pl

Tysiąc dziewięćset szesnaście lat,
Sto lat, sto lat,
Sto lat, niech żyje Nam .........
A kto ?
Legioniści.pl

odpowiedz
(L)aik Raszyn - 10.02.2024 / 18:00, *.orange.pl

Tysiąc dziewięćset szesnaście lat,
Sto lat, sto lat,
Sto lat, niech żyje Nam .........
A kto ?
Legioniści.pl

odpowiedz
ding - 10.02.2024 / 16:42, *.chello.pl

Czego Wam życzyć z okazji tak zacnego jubileuszu?

Przede wszystkim dalszego rozwoju, profesjonalizacji i stworzenia działu korekty. Co tydzień aż zęby bolą, gdy w zapowiedziach meczów i w "Z obozu rywala" widzi po kilka baboli (celuje w tym red. "Wiśnia"), ostatnio: "półtorej sezonu".

Druga kwestia to aktualizacja - dziś to absolutna konieczność dla serwisów internetowych. A na relacje z trybun z meczów wyjazdowych przychodzi nam czekać i po kilkadziesiąt godzin. Co stoi na przeszkodzie tworzyć ją na bieżąco, jak relację z meczu, która pojawia się tuż po ostatnim gwizdku sędziego? No i te "kto był, ten wie". Nie! Dla tych, których nie było, napiszcie dokładnie, co się wydarzyło.

I na koniec: powrotu "Kolejki na trybunach" w odsłonie sprzed pandemii. Dokładne opisy wydarzeń na trybunach i poza nimi. Obowiązkowo dwa najwyższe poziomy rozgrywkowe i szereg wybranych meczów z niższych lig. Dziś jest to nierzadko tylko ekstraklasa i to w telegraficznym skrócie.

odpowiedz
eduardo - 10.02.2024 / 16:40, *.toneticgroup.pl

od poczatku z Wami. 100 lat!

odpowiedz
AdamJ - 10.02.2024 / 16:16, *.chello.pl

Dziękuję, że jesteście.

odpowiedz
Arek - 10.02.2024 / 14:54, *.tpnet.pl

Oby tak dalej! Naj(l)epszego!

odpowiedz
KAMI(L) - 10.02.2024 / 14:23, *.vectranet.pl

Dla mnie zawsze będziecie LegiaLive.pl ;)
Wszystkiego Naj(L)epszego! :D

odpowiedz
Polski - 10.02.2024 / 13:51, *.vodafone-ip.de

Wszystkiego dobrego i dzięki
Jestem na Waszej/Naszej stronie kilka razy dziennie
Bez Was było by inaczej

odpowiedz
L - 10.02.2024 / 12:46, *.aster.pl

Gratulacje i kolejnych 1000 lat!

odpowiedz
Rytm - 10.02.2024 / 12:40, *.centertel.pl

Życzę serwisowi, aby Legia zdobyła mistrzostwo Polski!!!

odpowiedz
exsa - 10.02.2024 / 12:38, *.orange.pl

Zdrowia i powodzenia ! Jak szybko to minelo wiec jedziemy dalej !!!

odpowiedz
Piotrek Ochota - 10.02.2024 / 12:36, *.t-mobile.pl

Każdego dnia lepsza niż kawa:-) Jak ten czas goni.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 10.02.2024 / 12:28, *.174.42

100 lat to za mało... dziękuję i powodzenia !!! ????????????

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 10.02.2024 / 12:26, *.netfala.pl

Od 2001 praktycznie każdego dnia … :-)
Gratu(L)acje!

odpowiedz
Pawciu - 10.02.2024 / 12:24, *.play-internet.pl

Gratulejszyn ????????

odpowiedz
Ro(L)ex - 10.02.2024 / 12:20, *.stansat.pl

Jesteście najlepszą legijną stroną, 100 lat!!!

odpowiedz
...L... - 10.02.2024 / 12:16, *.wlantech.pl

STO LAT !!!!!

odpowiedz
Darektocio - 10.02.2024 / 12:15, *.play-internet.pl

Pozdrówki dla całej ekipy z Legijnego chatu.

Wrzuć tu ktoś jakąś listę przebojów!

odpowiedz