fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

W sobotę mecz futsalistów z Widzewem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę w hali OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej 18 futsaliści Legii Warszawa rozegrają prestiżowe spotkanie z Widzewem, które rozpocznie się o godzinie 20:00. Możemy spodziewać się, że trybuny wypełnią się do ostatniego miejsca, a niesieni fanatycznym dopingiem warszawskiej publiczności legioniści powalczą o pierwszy w tym roku komplet punktów.Bilety na mecz z Widzewem kosztują 16,60 złotych (ulgowe, dla dzieci w wieku 3-12 lat oraz osób niepełnosprawnych) oraz 23,88 zł (normalne). Dzieci do lat 3 wchodzą na mecz bezpłatnie, ale nie przysługuje im dodatkowe miejsce siedzące. Wejściówki kupować można TUTAJ. Radzimy się spieszyć, bowiem pojemność hali jest niewielka względem zainteresowania.

Aktualnie Legia zajmuje 8. miejsce w tabeli, premiowane grą w play-off. Widzew, który ma o jeden mecz rozegrany więcej, zajmuje lokatę wyżej i ma na swoim koncie pięć punktów więcej.

Termin meczu: sobota, 17 lutego 2024 roku, g. 20:00
Adres hali: Warszawa, ul. Gładka 18 (OSiR Włochy)
Ceny biletów:16,60 zł (ulgowe) i 23,88 zł (normalne)


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Nemo - 13.02.2024 / 11:06, *.orange.pl

Czemu akurat takie ceny biletów?

odpowiedz
Dr Drybler - 13.02.2024 / 10:37, *.tpnet.pl

5 punktów więcej ma Widzew ? No to będą mieć jedynie dwa punkty przewagi po tej kolejce , wygrajcie drużyno nasza (L) .

odpowiedz
K - 12.02.2024 / 20:46, *.243.156

Kobylak nie jest zły na okregowke

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.