Ernest Muci - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Muci zadebiutował w Besiktasie

Redakcja, źródło: Legionisci.com

9 lutego Ernest Muci odszedł z Legii Warszawa do Besiktasu Stambuł. Albańczyk zadebiutował już w nowym zespole, w zremisowanym 0-0 spotkaniu z Kayserisporem w ramach 25. kolejki tureckiej Super Lig. Pod wodzą Fernando Santosa rozegrał pełne 90 minut, podczas których oddał 1 strzał.

Jego występ został oceniony pozytywnie przez kibiców i dziennikarzy w Turcji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
mojo jojo - 15.02.2024 / 05:14, *.t-mobile.pl

Muci Gooo(L)!!! Pozdro ERNEST!

odpowiedz
Miodulski Król Złoty - 13.02.2024 / 11:54, *.216.108

Upchnąć za 10 mln euro takiego ogórasa to deal stulecia!

odpowiedz
AS - 13.02.2024 / 17:55, *.play-internet.pl

@Miodulski Król Złoty: Sam jesteś ogór.

odpowiedz
m4pierwszy - 13.02.2024 / 21:47, *.icpnet.pl

@Miodulski Król Złoty: zdecydowanie tak. przez wiekszosc sezonu i meczów niewidoczny. kilka ważnych goli - to trzeba mu oddać, ale zero kreowania gry i regularnego wykanczania. 10 baniek to z pocałowaniem ręki

odpowiedz
goscZewnetrzyny - 13.02.2024 / 11:01, *.chello.pl

Paradoksalnie może lepiej grać w Turcji, łatwiej się gra mając u boku lepszych zawodników.

odpowiedz
Lisek - 13.02.2024 / 09:11, *.mm.pl

Mozna w Turcj ??? A kiedy debiut Zyby ???!!! Znowu u nas ta mityczna aklimatyzacja ???!!!

odpowiedz
Wyrwikufel - 13.02.2024 / 08:51, *.netfala.pl

Trzeba przyznać, że Legia zrobiła dobry interes. 10 m euro za takiego chimerycznego grajka - super sprawa. Tak naprawdę on miał tylko przebłyski. Bardziej w Legii będzie brakować Slisza niż Muciego.

odpowiedz
Dedi - 13.02.2024 / 21:56, *.plus.pl

@Wyrwikufel: Pełna zgoda, pisałem to kilka razy po tematami tu. Muci dał kilka ładnych chwil szczególnie te z AV, ale było dużo spotkań w których w ogóle nie było go widać. Statystki też jakieś nie powalające szczególnie asyst jak na tyle meczy. Bardziej żałuję Luqhinhasa.

odpowiedz
grzesiek - 13.02.2024 / 08:48, *.centertel.pl

dobrze musieli go reklamowac. polski messi itd. hehe

odpowiedz
Arek - 13.02.2024 / 21:26, *.tpnet.pl

@grzesiek: z niego taki polski, jak Z Ciebie albański.

odpowiedz
Ali - 13.02.2024 / 08:29, *.128.17

pogonic tak chimerycznego gracza piekna sprawa, biznes dekady. ps. Muci to cienias.

odpowiedz
Oooo - 13.02.2024 / 09:25, *.t-mobile.pl

@Ali: oooo popatrz debil

odpowiedz
Chałwa - 13.02.2024 / 10:22, *.tpnet.pl

@Ali: Uważasz że cienias , bo nie strzelił gola w debiucie w Turcji ? Turcy piszą że grał dobrze , może był za bardzo uprzejmy i grał na innych , dlatego oddał jedynie jeden strzał ? Pierwszy mecz tam dopiero zagrał, on jeszcze patrzy jak oni w ogóle grają . Możliwe że już w następnej kolejce pokaże im coś ekstra .

odpowiedz
wo(L)o - 13.02.2024 / 13:12, *..

@Chałwa: oglądałem ten mecz, to o czym mówi nasz trener - wprowadzenie do drużyny - jest niezbędne i potrzebne. Widać to było też na przykładzie Muciego, który indywidualnie tak nie wypadł źle, potrafił piłkę przyjąć, nie stracić jej, próbował kreować, powiedziałbym, że nawet byłem mile zaskoczony, że przeskok z ekstraklasy wyszedł mu tak płynnie, tam już tyle miejsca i czasu na decyzję nie miał, a jednak ciąg na bramkę pozostał.

Na minus na pewno na pewno trzeba zaliczyć indywidualizm - w oczy biło, że chciał zaistnieć w debiucie raczej golem niż asystą, a dwa całkowite oderwanie od reszty zespołu i to niestety przeważyło na ogólnie diabeł grze Besiktasu w ataku. Gra bez piłki to temat rzeka dla niego po tym meczu zarówno w momencie ataku jak i sytuacji kiedy piłkę przejmował przeciwnik. W momentach kiedy Muci nie miał piłki można powiedzieć, że grali w 10. Ale też minusy akurat są do wyeliminowania po kilku/kilkunastu treningach i rozmowach z trenerem. Pozytywny odbiór dotyczy na pewno jego umiejętności indywidualnych a te na tle drużyny wypadły naprawdę świetnie, jak zostanie dobrze wprowadzony do drużyny rozwinie się na naprawdę świetnego zawodnika, ale w Besiktasie z uwagi na ustawienie drużyny będą wymagać od niego więcej kreacji i podań.

odpowiedz
tomi - 13.02.2024 / 21:31, *.chello.pl

@Ali: Jak strzelał Aston Villi i Austrii Wiedeń tak samo pisałeś? opanuj się

odpowiedz
Der - 13.02.2024 / 08:20, *.centertel.pl

Wejście z buta 90 min. od razu

odpowiedz