Radovan Pankov - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Pankov w jedenastce 20. kolejki Ekstraklasy

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W piątek Legia Warszawa pokonała na Stadionie Śląskim Ruch Chorzów 1-0 w ramach 20. kolejki Ekstraklasy. Po tym meczu jeden z legionistów został nominowany do najlepszej jedenastki kolejki. Wyróżnienie otrzymał Radovan Pankov. Dla defensora jest to już czwarta taka nominacja w trwającym sezonie.Jedenastka 20. kolejki:
Valentin Cojocaru (Pogoń) - Dominick Zator (Korona), Radovan Pankov (Legia), Dimitrios Stavropulos (Warta), Paweł Jaroszyński (Cracovia) - Nene (Jagiellonia), Radosław Murawski (Lech), Piotr Wlazło (Stal), Adrian Kapralik (Górnik) - Benjamin Kallman (Cracovia), Patryk Makuch (Cracovia)

fot. Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Kamień - 13.02.2024 / 18:22, *.chello.pl

Nie wiem czy te komentarze to znowu od znafców piłki? Zagrał bardzo dobry mecz, miał dwa super odbiory piłki no i walnął tylko jednego babola. Z resztą trzeba było sobie obejrzeć Ligę+ extra i posłuchać zachwytów nad jego zagraniami. A, zapomniałem mamusia Canalu + nie kupiła

odpowiedz
Hahah - 13.02.2024 / 15:52, *.t-mobile.pl

Cojocaru to za to że mu plecy pęd powietrza urwał? Cyrk.

odpowiedz
Dziwiony - 13.02.2024 / 13:20, *.icpnet.pl

co?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.