Tomasz Tułacz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Tułacz: Chcieliśmy utrudnić Legii grę ofensywną

Fumen, źródło: Legionisci.com

Tomasz Tułacz (trener Puszczy): Zacznę od podziękowań, które należą się kibicom. Dziś mieli przyjemność oglądać nasze zmagania, dopingowali nas cały czas. Gratuluję moim chłopakom postawy oraz determinacji w działaniach taktycznych. Szczególne słowa pochwały należą się za pierwszą połowę. Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale przede wszystkim chcieliśmy utrudnić rywalowi zadania ofensywne i to się udało. W drugiej połowie graliśmy za nisko. W efekcie Legia miała więcej miejsca i potrafiła to wykorzystać.

Na pewno szkoda naszej szansy na 2-0, gdy Craciun uderzył nad bramką. Niemniej jednak zdobyliśmy punkt i mam nadzieję, że będziemy zdobywać ich coraz więcej, co pozwoli utrzymać się w ekstraklasie. Natomiast Legii życzę zwycięstwa i awansu do kolejnej rundy Ligi Konferencji Europy w najbliższy czwartek.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.