Josue, Radovan Pankov - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Holenderski sąd podjął decyzję w sprawie Josue

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Po październikowym meczu Ligi Konferencji Europy w Alkmaar doszło do przepychanek, w wyniku których zatrzymanych zostało dwóch piłkarzy Legii Warszawa. Sprawa trafiła przed sąd. Radovan Pankov został oskarżony o naruszenie nietykalności cielesnej ochroniarza i ta sprawa jest nadal w toku. Holenderski sąd podjął natomiast decyzję w stosunku do Josue.Rozstrzygnięcie jest pozytywne dla legionisty, który cały czas utrzymywał, że jest niewinny. Teraz sąd oddalił powództwo przeciwko piłkarzowi Legii, o czym poinformował prawnik wynajęty przez stołeczny klub, Christian Visser.

Wcześniej za brak zapewnienia bezpieczeństwa zespołu gości oraz brak porządku na meczu w ramach rozgrywek UEFA AZ Alkmaar został ukarany grzywną w wysokości 40 000 euro. Holendrzy odwołali się od orzeczonej kary, ale ich apelacja została odrzucona.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.