Aric Holman - fot. Bodziach
REKLAMA

Holman: Czuję się niesamowicie

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com / Polsat Sport

- Czuję się niesamowicie. Przede wszystkim chcę podziękować Bogu i moim kolegom z drużyny. W ostatnich kilku tygodniach wielu wątpiło w nasze zgranie, a na tym je pokazaliśmy. Jestem dumny ze wszystkich zawodników, trenera i wszystkich, którzy nam pomagali - powiedział po triumfie w Pucharze Polski MVP całego turnieju, Aric Holman.

- Dziś najważniejsza była nasza energia. Trzydzieści procent tego co pokazaliśmy to był nasz plan gry, a reszta to był nasz temperament, walka który pokazaliśmy. Chcieliśmy pokazać, że jesteśmy w rytmie, zagrać naszą grę i że każdy w siebie wierzy. Chcieliśmy cały czas grać po swojemu i nam to wyszło.

- Ten triumf da nam wiele pewności na resztę sezonu, której momentami nam brakowało. Znaleźliśmy swój rytm, a do tego najważniejsze jest to, że każdy w siebie wierzy. Wiemy, co możemy od siebie dać, gdy wychodzimy na parkiet, a na nim musimy wszystkie te elementy połączyć.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.