fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

NS: To jest nasza broń na dziś

Redakcja

Przed dzisiejszym meczem z Molde Nieznani Sprawcy wystosowali apel mobilizacyjny. Bądźcie na trybunach już o 20:30. "Mamy zrobić taką jazdę, żeby pomóc naszej ekipie na murawie, a przy tym świetnie się bawić. Mamy przy okazji zarazić tym klimatem 8000 dzieciaków, które będą na Żylecie" - piszą legijni ultrasi.Drodzy Kibice!
Krótko. Bo ten mecz w zasadzie za chwilę. Wiecie co się ma stać jak drużyna z Norwegii wyjdzie na rozgrzewkę? Na bank wiecie. Mają zupełnie nie wiedzieć co się dzieje.
Wiecie co pokazywali trenerzy drużynie z Molde jak nas wylosowali? Tak, nas. Trybuny, oprawy i tak dalej. To jest nasza broń na dziś.

Mamy zrobić taką jazdę, żeby pomóc naszej ekipie na murawie, a przy tym świetnie się bawić. Mamy przy okazji zarazić tym klimatem 8000 dzieciaków, które będą na Żylecie.

Zapominamy na te parę godzin o wszystkim innym. Liczy się dziś. Liczy się dzisiejszy mecz i kosmiczne zaangażowanie na trybunach i na murawie.

Robimy swoje i walczymy o ten awans!

BĄDŹCIE DZIŚ NA STADIONIE JUŻ O 20:30!
NIECH STADION ŻYJE JUŻ DŁUGO PRZED MECZEM!!!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.