Legia Warszawa - Molde FK - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Hestad: Atmosfera na stadionie była wspaniała

źródło: sport.tvp.pl

– Nie sądzę, że Legia nas czymś zaskoczyła. Ani w pozytywnym, ani w negatywnym znaczeniu. To były w miarę wyrównane spotkania, ale mieliśmy trochę szczęścia przy kilku zdobytych bramkach. Oczywiście to szczęście też jest ważne, bo bez niego byśmy nie wygrali - powiedział po czwartkowym meczu zawodnik Molde FK, Eirik Hestad.– Atmosfera na stadionie była wspaniała. Byłem pod wrażeniem tego, jak trybuny dopingowały przez cały mecz. Ale widziałem, że kibice Legii nie byli w dobrych nastrojach po tym, jak strzelaliśmy gole.

– Pierwsze trafienie przyszło nam łatwo, bo zdobyliśmy je na początku spotkania. Potem udało się strzelić drugiego gola i przejęliśmy kontrolę nad spotkaniem. Wiedzieliśmy, że Legia będzie chciała za wszelką cenę atakować naszą bramkę i wykorzystywaliśmy to, odzyskując piłkę i grając z kontrataku. W taki sposób zdobyliśmy trzecią bramkę, która, można powiedzieć, zamknęła mecz. Ale wiedzieliśmy, że nie możemy lekceważyć Legii, bo pamiętamy co się stało tydzień temu w Molde.

– Mamy wysokie cele. W zeszłym sezonie nie udało nam się zdobyć mistrzostwa Norwegii. Mimo niskiego dla nas miejsca w tabeli, które zajęliśmy w zeszłym sezonie, deklarujemy walkę o tytuł. Zawsze gramy o pełną pulę. Myślę, że dwumecz z Legią doda nam wiary i energii na kolejne mecze w Lidze Konferencji Europy oraz na cały sezon.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.