Arkadiusz Wrzosek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

KSW

KSW: Walka Wrzoska ze Szpilką 11 maja w Trójmieście

Bodziach, źródło: Legionisci.com

KSW dziś oficjalnie ogłosiła, że walką wieczoru, XTB KSW 94, która odbędzie się 11 maja w trójmiejskiej Ergo Arenie będzie rywalizacja Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką. Do walki Wrzoska ze Szpilką miało już dojść w styczniu 2023 roku podczas gali nr 78 w Szczecinie, ale wówczas walka została odwołana z powodu kontuzji kręgosłupa, której doznał Szpilka.

Arek Wrzosek ma na swoim koncie 4 walki MMA, wszystkie zwycięskie. Ostatnią wygrał na Torwarze z Chorwatem, Ivanem Vitasoviciem, którego znokautował w 55 sekund. Wcześniej legionista wygrał walki z Tomaszem Sararą, Tomasem Moznym i Bogdanem Stoicą. Dla Szpilki będzie to czwarta walka w MMA, jak dotąd również nie doznał porażki. W debiucie zwyciężył w II rundzie z Siergiejem Radchenką, później na High League 4 pokonał Denisa Załębkiego (przez kontuzję przeciwnika), a w czerwcu zeszłego roku podczas gali KSW 83 pokonał Mariusza Pudzianowskiego.

Bilety na galę, która odbędzie się 11 maja są dostępne w sprzedaży TUTAJ.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.