Marc Gual - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gual: Musimy w końcu ustalić, co robimy źle

Mikołaj Ciura, Hugollek, źródło: Legionisci.com / TVP Sport

- Zdobyłem dziś ładnego gola, który był dla mnie ważny. Nie jest jednak dobrze, bo nie wygraliśmy, tracąc gola w ostatnich minutach. Nie możemy tak tracić punktów - powiedział po spotkaniu z Koroną Kielce napastnik Legii, Marc Gual.- Dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie, zdobyliśmy dwa szybkie gole. Powinniśmy później lepiej kontrolować mecz. Nie możemy tak łatwo tracić trzech goli. Znowu. Musimy ustalić w końcu, co robimy źle i to zmienić.

- Nie powinniśmy w tak łatwy sposób stracić tego ostatniego gola. Gdy strzelasz trzy bramki, nie możesz przegrać meczu. Musimy nauczyć się, jak zamykać spotkania i nie popełniać takich błędów. Będziemy w tym tygodniu nad tym się skupiać i pracować nad zmianą.

- Uważam, że osobiście w Legii jest to mój dobry moment, może do tego czasu najlepszy. Pracuje przez cały sezon, by tak grać. Kibice oczekiwali, że od początku będę zdobywał bramki i asysty, ale to nie jest takie łatwe. Nie mam takiego przycisku, by wszystko układało się tak, jak bym chciał, ale czekam na swój moment i czuję, że ten nadchodzi.

- Czy wolę grać z Josue, czy bez? To bardzo trudne pytanie. Josue jest świetnym zawodnikiem, wyjątkowym. Ciężko powiedzieć, czy wolę grać z nim, czy bez niego. Skupiamy się na całej drużynie, a nie konkretnych zawodnikach. Chodzi o cały zespół, od bramkarza po napastnika. Musimy coś zmienić w naszej grze.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.