Jakub Kisiel - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Kisiel z bramką

Fumen, źródło: Legionisci.com

W miniony weekend swoją postawą wyróżnił się Jakub Kisiel. Zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała wszedł na boisko po przerwie i doprowadził do remisu w potyczce z Odrą. Jednak ostatecznie to opolanie cieszyli się z wygranej. Cenne zwycięstwo odnieśli gracze GKS Tychy. Maciej Kikolski miał duży wkład w wygraną popisując się udanymi interwencjami i zachowując czyste konto. Natomiast Oskar Lachowicz, Jordan Majchrzak oraz Cezary Miszta znaleźli się poza kadrami swoich drużyn na ligowe spotkania.

Wypożyczeni legioniści
Makana Baku (OFI Kreta) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Giannina
Bartłomiej Ciepiela (Resovia Rzeszów) - od 58. minuty w wygranym 1-0 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Maciej Kikolski (GKS Tychy) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Wisłą Kraków. Ukarany żółtą kartką.
Jakub Kisiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - od 46. minuty w przegranym 1-2 meczu z Odrą Opole. Strzelił bramkę na 1-1 w 69. minucie spotkania.
Kacper Knera (Elana Toruń) - najbliższy mecz 2 marca o godz. 17:00 z Zawiszą Bydgoszcz
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - nie zagra z Wartą Poznań z powodu pauzowania za czerwoną kartkę w spotkaniu z Pogonią Szczecin
Marcel Krajewski (Znicz Pruszków) - od 46. minuty w przegranym 0-2 meczu z Lechią Gdańsk
Oskar Lachowicz (Spezia Primavera) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Napoli Primavera
Jordan Majchrzak (Puszcza Niepołomice) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Zagłębiem Lubin
Cezary Miszta (Rio Ave) - nie grał w zremisowanym 3-3 meczu ze Sportingiem Lizbona
Fryderyk Misztal (Stolem Gniewino) - najbliższy mecz 2 marca o godz. 13:00 z Flotą Świnoujście
Jakub Murawski (Wieczysta Kraków) - najbliższy mecz 2 marca o godz. 14:00 z Wiślanie Jaśkowice
Jakub Okusami (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 1-5 meczu z KKS 1925 Kalisz
Maddox Sobociński (GKS Wikielec) - najbliższy mecz 2 marca o godz. 14:00 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki
Igor Strzałek (Stal Mielec) - od 64. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Rakowem Częstochowa