Radosław Mozyrko i Jacek Zieliński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ostatni dzień okienka transferowego [LIVE!]

Redakcja, źródło: Legionisci.com

We wtorek o godzinie 23:59 zamyka się zimowe okienko transferowe w Polsce. Czy Legia Warszawa dokona jakiś wzmocnień "last minute"? W tym miejscu będziemy publikowali plotki i doniesienia transferowe. Będzie się działo! ;)

Poniższy news jest aktualizowany przez cały dzień. Strona wymaga odświeżania.

23:59 - Okienko zamknięte.

21:19 - Czekamy.

fot. Kiler-ów 2-ch

17:22 - Ważne słowa wypowiedział jeszcze przed startem rundy trener Kosta Runjaić. W zasadzie niemiecki szkoleniowiec przez całe przygotowania apelował, by sprowadzić do zespołu odpowiedniej jakości zawodnika na pozycję środkowego pomocnika po odejściu Bartosza Slisza: - Ta pozycja jest bardzo ważna, jest łącznikiem między defensywą i ofensywą. Szukamy zawodnika, który w swojej karierze już był lub jest liderem i gra w mocnej lidze. Bardzo istotne jest także to jaką ma osobowość, czy może być liderem, autorytetem w szatni i przejąć dowodzenie w drużynie. To musi być prawdziwy, doświadczony gracz o wysokiej jakości, tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Bez takiego wzmocnienia jesteśmy obecnie, po utracie Slisza, osłabieni na papierze, to fakt.

17:17 - Musimy zaktualizować bilans finansowy obecnego sezonu, bo błędnie podaliśmy jedynie kwotę z przychodów transferowych. A tymczasem ekipa Kosty Runjaicia wywalczyła na boiskach w Europie ok. 7 mln euro, czyli jakieś 30 mln zł. Dzięki temu Legia mogła w styczniu wypożyczyć dwóch zawodników - Ryoyę Morishitę i Qendrima Zybę.

15:04 - Prezes klubu uspokaja niecierpliwych:


14:51 - W drużynie już zapanowała radość na wieść o nadchodzących wzmocnieniach! "Mori" pokusił się nawet o mały spoiler... my tu obserwujemy samoloty, a tymczasem najprawdopodobniej nowy pomocnik dotrze helikopterem!


13:50 - Eurosport: Morientes na testach w Legii. Kiedyś to były newsy... nie to co dziś...

13:30 - Pora zbadać wasze nastroje na ostatnie godziny okienka:

WYNIKI SONDYCzy Legia zakontraktuje zawodnika przed końcem zimowego okienka trasnferowego?
SUMA GŁOSÓW: 1613
START: 27.02.2024 / KONIEC: 27.02.2024
13:18 - Serwis WP.pl zdradza kulisy transferowe! "Na platformie TransferRoom, gdzie kluby zgłaszają swoje zapotrzebowania, wciąż widnieje ogłoszenie Legii sprzed dwóch tygodni o chęci pozyskania ofensywnego pomocnika. W adnotacji o chęci zakupu takiego zawodnika Legia podała zarobki w wysokości 30 tysięcy euro miesięcznie, czyli 360 tysięcy euro rocznie."

13:13 - Ważne informacje przynosi Piotr Koźmiński z WP.pl: "Oczywiście, nie można wykluczyć, że Legia zrobi "coś" w ostatnich godzinach, niemniej przynajmniej do nas takie sygnały nie docierają."

11:53 - Z pełną uwagą obserwujemy niebo nad Warszawą! Jak myślicie, z którego kierunku możemy spodziewać się dziś transferu?

fot. Flightradar


10:14 - Tymczasem przy Ł3 trwa gorączkowe liczenie ile pieniędzy ze sprzedaży Muciego i Slisza można przeznaczyć na transfery:09:45 - To dobry moment, by przypomnieć filozoficzną sentencję, która definiuje funkcjonowanie Legii Warszawa w ostatnich latach: "Tanio kupić, drogo sprzedać". Taki napis powinien być wyklejony w strefie ustawiania przy wejściu zawodników na murawę. Kto jest za?

09:38 - "Wszyscy wiedzą, jakie mamy oczekiwania, a jakie realia finansowe. Każdy agent powtarza, że oczekujemy cudów" - mówił niedawno szef skautingu Legii Warszawa, Radosław Mozyrko w rozmowie z TVP Sport. Nie od dziś wiadomo, że wszyscy agenci to pazerne hieny, a najlepiej jakby w ogóle nie istnieli. Wtedy dopiero dział sportowy mógłby funkcjonować bez kłód rzucanych pod nogi.

09:07 - Obecna zima pod względem przychodów z transferów wychodzących jest znakomita! 10 mln euro za Muciego, 3 mln za Slisza, a do tego letnia sprzedaż Maika Nawrockiego za 5 mln euro daje w sumie 18 mln euro czyli jakieś 80 MLN ZŁ! Wyciekło najnowsze zdjęcie z działu księgowego stołecznego klubu:08:55 - Na początek krótkie podsumowanie dotychczasowych ruchów transferowych Legii w trwającym okienku transferowym. Zimą do drużyny dołączyło 2 zawodników, a opuściło ją 10.

PRZYSZLI:
Ryoya Morishita
Qëndrim Zyba

ODESZLI:
Makana Baku (OFI Kreta)
Ihor Charatin (DAC Dunajska Streda)
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom)
Cezary Miszta (Rio Ave)
Ernest Muci (Besiktas JK)
Robert Pich (koniec umowy)
Patryk Sokołowski (koniec umowy)
Lindsay Rose (Aris Saloniki)
Bartosz Slisz (Atlanta United)
Igor Strzałek (Stal Mielec)

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.