Qendrim Zyba - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do meczu z Widzewem

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środę Legia Warszawa rozpoczęła przygotowania do meczu z Widzewem Łódź. Po dwóch dniach wolnego zawodnicy stawili się w Legia Training Center. W treningu wzięło udział 20 zawodników z pola i 4 bramkarzy. Wśród nieobecnych byli Patryk Kun i Artur Jędrzejczyk. Pierwszy doznał uszkodzenia mięśnia uda i wypadł ok. 3 tygodnie, a drugi przechodził dodatkowe badania.

Fotoreportaż z treningu - 21 zdjęć WoytkaZajęcia poprzedziła długa odprawa, a pierwsza część treningu odbyła się w siłowni. Na boisko zawodnicy wybiegli o godzinie 13 i od razu przeszli do pracy z piłkami. Legioniści rywalizowali w gierce na utrzymanie a następnie przeszli do ćwiczeń taktycznych. Z młodych zawodników obecni byli Jan Ziółkowski, Wojciech Urbański, Filip Rejczyk oraz bramkarze Jakub Zieliński i Wojciech Banasik. Od zeszłego tygodnia na pełnych obrotach ćwiczy Jurgen Celhaka, który wraca po urazie więzadła stawu skokowego.

W czwartek zespół będzie trenował o godz. 11:30, a w piątek o godz. 15:30. Mecz Widzew Łódź - Legia Warszawa odbędzie się w niedzielę, 10 marca o godz. 17:30.

Fotoreportaż z treningu - 21 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.