Tamara Czumwer-Iwin i Ilona Zaishliuk z kobiecą reprezentacją kobiet w rugby 7 - fot. Mike Lee
REKLAMA

Rugby kobiet

Występy legionistek w Challenger Series w Montevideo

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwie rugbistki Legii Warszawa - Tamara Czumwer-Iwin oraz Ilona Zaiszliuk - wystąpiły w reprezentacji Polski, która rywalizowała w Montevideo w drugim turnieju Challenger Series. Polki wygrały z Czeszkami 46-0, a następnie pokonały Paragwaj 32-5. W ostatnim meczu grupowym biało-czerwone przegrały z zwyciężczyniami turnieju w Dubaju, Chinkami 12-24 i w 1/4 finału mierzyły się z Argentynkami.Przez niewykorzystane sytuacje punktowe oraz cztery minuty gry w osłabieniu, Polki przegrały 17-26 i przyszło im mierzyć się z Tajlandią o miejsce piąte. Po niedzielnej wygranej z Tajlandią 28-17 Polki po raz drugi zajęły 5. miejsce w turnieju Challenger Series.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.