Josip Sobin (po prawej) - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Sobin: To nie był nasz dzień

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Josip Sobin: Spotkanie przeciwko Treflowi Sopot stanowiło bardzo trudny mecz. Gratulacje dla przeciwników. Co mogę powiedzieć? Chyba to, że to nie był nasz dzień. Popełnialiśmy błędy, oddawaliśmy wiele niecelnych rzutów, a przeciwnicy pokonali nas swoją twardością, wytrzymałością oraz wieloma innymi aspektami koszykarskimi.
Nie mamy jednak zbyt dużo czasu na analizy, jako że w środę gramy już kolejny pojedynek i to na nim musimy się skupić. Mimo że pokonaliśmy u siebie Bilbao 19 punktami, nie możemy podejść do rywalizacji w Hiszpanii z nastawieniem, że będzie to przysłowiowa bułka z masłem, gdyż wtedy to rywale z nami wygrają i awansują do kolejnej fazy rozgrywek. Musimy nastawić się na walkę o wygraną, tak jak zrobiliśmy to na Bemowie w pierwszym spotkaniu, poprawić błędy z meczu z Sopotem i tylko w taki sposób możliwy będzie nasz awans do półfinału.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.