Stanisław Żółtowski wicemistrzem Polski do lat 15
REKLAMA

Zapasy

Żółtowski wicemistrzem Polski U-15

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas mistrzostw Polski młodzików (U-15) w zapasach w stylu klasycznym, zawodnik Legii, Stanisław Żółtowski zdobył srebrny medal w kategorii wagowej do 44 kilogramów. Zawody rozegrane zostały w Janowie Lubelskim.

Legionista pokonał kolejno Mateusza Pokojskiego (MLKS Sokół Lubawa) 11:0, Dawida Wiktorczyka (ZKS Radomsko) 3:1 oraz Iwo Kubanika (ZKS Radomsko) 14:4. W finale Żółtowski przegrał 0:3 z Antonim Koćwinem (MKZ Unia Racibórz).REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Bry(L)us - 17.03.2024 / 15:39, *.pro-internet.pl

Gratulacje. Ja wlasnie wrocilem z 6-letnim synem z Muay Thai :)
Mocno Legia!

odpowiedz
Minus - 18.03.2024 / 19:21, *.135.47

@Bry(L)us: Gratulacje! 6 latek i juz dostaje po mordzie/glowie. Na pewno wyrosnie na mądrego faceta jak przez 20/30 lat bedzie mial obijany mózg. Pozdrowienia dla taty!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.