fot. Maciek Gronau
REKLAMA

W Wielką Sobotę domowy mecz futsalistów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Wielką Sobotę futsaliści Legii rozegrają domowe spotkanie z BSF-em Bochnia. Początek o godzinie 16:00 - gorąco zachęcamy do wspierania naszej drużyny, która walczy o miejsce premiowane grą w play-off.Ekipa z Bochni będzie faworytem meczu. Nasi rywale plasują się wyżej w tabeli i mają spore szanse, by do play-off przystąpić z miejsca czwartego. W pierwszej rundzie legioniści postawili się graczom BSF-u i po zaciętym do samego końca spotkania przegrali tylko 3-4.

Dzieci w wieku 3-12 lat, jak również osoby niepełnosprawne, zapłacą za wstęp 16,60 złotych (wraz z opłatą serwisową), pozostali - 23,88 zł. Dzieci do lat 3 mają zapewniony bezpłatny wstęp, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Bilety kupować można w serwisie Legiafutsal.abilet.pl. Zapraszamy!

Termin meczu: sobota, 30 marca 2024 roku, g.16:00
Adres hali: Warszawa, ul. Gładka 18 (OSiR Włochy)
Ceny biletów: 16,60 zł (ulgowe) i 23,88 zł (normalne)


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.