fot. Legionisci.com
REKLAMA

26. kolejka Ekstraklasy: Ważne punkty Legii

Mishka, źródło: Legionisci.com

Trwa 26. kolejka Ekstraklasy. Raków niespodziewanie zremisował z przedostatnim w tabeli Ruchem, tracąc bramkę w samej końcówce spotkania. Prawdziwym pogromem zakończył się mecz pomiędzy Jagiellonią i ŁKS-em, w którym gospodarze wygrali 6-0. Całkowicie bezradny zespół z Łodzi od 32. minuty grał w osłabieniu po czerwonej kartce, a potem jeszcze sprokurował rzut karny. Jego spadek wydaje się już przesądzony. Śląsk tylko zremisował w Gliwicach i traci do prowadzącej Jagiellonii już 4 punkty. Pogoń Szczecin pokonała Cracovię. W poniedziałkowym spotkaniu pomiędzy Górnikiem Zabrze i Legią Warszawa górą goście.



26. kolejka:
Raków Częstochowa 1-1 Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok 6-0 ŁKS Łódź
Piast Gliwice 2-2 Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin 3-1 Cracovia
Puszcza Niepołomice 1-1 Radomiak Radom
Stal Mielec 0-0 Lech Poznań
Widzew Łódź 3-1 Korona Kielce
Górnik Zabrze 1-3 Legia Warszawa
Warta Poznań 1-1 Zagłębie Lubin


Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

Artykuł zawiera treści reklamowe w postaci kursów naszego partnera, Fortuna.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Wołomin NR - 03.04.2024 / 07:28, *.centertel.pl

Zwycięstwo z Biełorusinami to obowiązek!!!

odpowiedz
13 - 02.04.2024 / 21:18, *.205.75

Jeśli wygramy wszystko do końca... A już z Jaga się okaże czy są szanse... To mamy mistrza.

odpowiedz
Kibic - 01.04.2024 / 14:32, *.84.166

Nie możemy dać się ośmieszyć Wojtkowi Hadajowi, który powiedział , że Jaga nie gdy nie będzie mistrzem. Musimy wygrać dla Wojtka!!

odpowiedz
Klątwa dla naiwnych - 01.04.2024 / 18:55, *.t-mobile.pl

@Kibic: To raczej Ty się ośmieszasz. Oto co Twój Wojtuś gada o Jadze https://www.youtube.com/watch?v=2XiwWNhKCgA&ab_channel=WeszloTV. Słuchać od 11:30.

odpowiedz
Naiwny - 02.04.2024 / 14:38, *.t-mobile.pl

@Klątwa dla naiwnych: Dla ciebie Pan Wojtuś jeśli już. Co takiego niby gada? Tu już nie chodzi o to, że nigdy nawet z nim nie rozmawiałeś, słuchanie ze zrozumieniem polecam. Albo wizytowanie stron własnego klubu.

odpowiedz
MIESZKO PIERWSZY - 31.03.2024 / 18:29, *.t-mobile.pl

Oby nie sprawdził się sen jaki miałem dzisiaj, że Jędrzejczyk nam schrzani mecz. Przez niego przegramy i stracimy szanse na puchary.

odpowiedz