HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 22 maja 2016 r. godz. 20:43

O 3. miejsce z z Czarnymi Pruszcz Gdański

Woytek, źródło: Legionisci.com

W finale I ligi rugby Juvenia Kraków, która pokonała w półfinale Legię, zmierzy się z Budowlanymi Lublin. W drugim półfinale lublinianie pokonali na wyjeździe drugą drużynę sezonu zasadniczego Czarnych Pruszcz Gdański 38-10. W związku z tym w meczu o 3. miejsce "Wojskowi" zagrają na wyjeździe w Pruszczu Gdańskim. Mecz zaplanowano na weekend 11-12 czerwca.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!