SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Środa, 29 marca 2017 r. godz. 09:40

Cybulski: Zabrakło szczęścia

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Olgierd Cybulski: Z pewnością był to dobry mecz z obu stron. Wydaje mi się, że zaprezentowaliśmy się przyzwoicie. Zabrakło po prostu szczęścia. Szkoda, bo spotkanie zaczęło się dla nas we wprost wymarzony sposób, a zakończyło dość smutno.
Nasi przeciwnicy pokazali, że nie boją się i potrafią grać. My chcieliśmy się pokazać od tej samej strony, dzięki czemu wyszło fajne widowisko, a kibice mogli być zadowoleni z jego przebiegu.
Przed nami trzy dni treningowe, po których – mam nadzieję – rozegramy dwa spotkania na Woli. Nastawiamy się na nie wojowniczo i będziemy walczyć o pierwszą ligę.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!