SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
Wtorek, 26 września 2017 r. godz. 13:50

Siatkarze Legii rozpoczynają sezon 2017/18!

Woytek, źródło: Legionisci.com

W sobotę 30 września o godzinie 17 siatkarze warszawskiej Legii rozpoczną nowy sezon II ligi. Przebudowana latem drużyna ma walczyć o awans do I ligi. Domowe spotkania rozgrywać będą w hali sportowej przy ulicy Niegocińskiej 2, która mieści się przy Szkole Podstawowej nr 271 na Mokotowie.

Pierwszym rywalem "Wojskowych" będzie Lesan Halinów, który niedawno legioniści ograli 3-0. Bilety na pojedyncze spotkania będą kosztowały: 10,00 zł (normalny), 5,00 zł (ulgowy). Klub prowadzi także sprzedaż karnetów na cały sezon: 100,00 zł (normalny) / 50,00 zł (ulgowy). Ulgowe wejściówki (bilety i karnety) przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat. Osoby zainteresowane zakupem karnetów prosimy o kontakt pod adresem marcin.brykala@siatkowka.legia.com.

Zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania siatkarzy!


przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!