SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Bodziach
fot. Bodziach
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 06:56

W sobotę mecz siatkarzy na Mokotowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 siatkarze Legii rozegrają II-ligowe spotkanie przed własną publicznością z AZS-em UWM Olsztyn. Zachęcamy kibiców Legii do wspierania naszej sekcji, która mecze ligowe rozgrywa w hali przy ulicy Niegocińskiej 2 na Mokotowie. Legioniści są faworytem spotkania, które może mieć duży wpływ na końcową klasyfikację przed fazą play-off.

Bilety wstępu kosztują 5 (ulgowe) i 10 (normalne) złotych i są do kupienia przy wejściu do hali. Serdecznie zapraszamy na mecz naszej drużyny - na każdym spotkaniu prowadzony jest głośny doping, do udziału w którym zachęcamy.

przeczytaj więcej o: ,

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!