SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
Sobota, 10 marca 2018 r. godz. 16:23

Kołodziejczyk: Liczę, że nabierzemy świeżości

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Przed nami ostatnie spotkanie rundy zasadniczej z Międzyrzecem Podlaskim. Przegraliśmy u nich 2-3. Wówczas również byłem zły z powodu wyniku. Liczę na rewanż i rehabilitację po ostatnich porażkach, których doświadczaliśmy. Zwycięstwo na koniec powinno podnieść nasze morale przed rywalizacją play-offową. Cele mamy nadal bardzo ambitne. Nie odpuszczamy i nie zmieniamy założeń, cały czas celując w pierwszą ligę - mówi trener Legii Daniel Kołodziejczyk.

- W fazie play-off liczę na dobrą grę wiązaną z naszej strony, tzn. na zagrywkę i przyjęcie zagrywki, zwłaszcza że w pojedynku z Metrem ten pierwszy element w ogóle nam „nie siedział”. Przyjęcie było całkiem poprawne, aczkolwiek przeciwnicy dobrze odczytywali naszą grę, przez co skutecznie prezentowali się w kontrach, zwłaszcza Paweł Mikołajczak. Liczę, że nabierzemy jeszcze trochę więcej świeżości i luzu, dzięki czemu chłopaki będą jeszcze bardziej dynamiczne, skoczne i skuteczne, a w ten sposób nasza zagrywka będzie wyglądać lepiej, a oprócz niej także przyjęcie i atak.

- Bardzo boli mnie porażka 0-3 z zespołem Metra – klubem, w którym w dużej mierze rozwijałem się trenersko. Po raz kolejny w tym sezonie chciałem udowodnić, że prowadzona przeze mnie drużyna okaże się lepsza na parkiecie. Przykro mi to mówić, ale to Metro zaprezentowało się lepiej od Legii. Zagrali bardzo dobry mecz. My nie postawiliśmy rywalom odpowiednich warunków, choć na usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że ostatnio trochę ciężej trenowaliśmy, bowiem chłopaki przygotowują się do play-offów. Tym jedynie nie można jednak tłumaczyć aż tak wysokiej porażki, dodatkowo w słabym stylu.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!